Bir çoğumuzun hiç olmasa bile ayda 1 kere kullanmaya ihtiyaç duyabileceği programlardan biridir mp3 kesme programları. Onca zahmete girip internetten program bulmaya hiç gerek yok. Online olarak size bu hizmeti sunan çok güzel ve kullanışlı bir sayfa var. İşleyişi çok kolay ve Türkçe. Önce http://cut-mp3.com/tr/ sayfasını açın.

Açılan sayfada resimdeki gibi ” Dosya aç ” seçeneğine tıklayın. Kesmek istediğiniz müzik dosyasını seçin ve aç butonuna tıklayın.

İnternet hızınıza göre müzik dosyası upload edilecek. İşlem tamamlandıktan sonra mavi çubuklarla kesmek istediğiniz kısmın başlangıç ve bitiş noktasını seçin. Keseceğimiz yeri belirledikten sonra sağda Kes butonunun hemen yanında MP3 – iPhone Ses Tonu – Daha Fazlası butonları var. ilk ikisini tahmin ediyorsunuz ama daha fazlası seçeneğinde amr, wav, acc formatları bulunuyor. Çıktısını almak istediğimiz formatı da seçtikten sonra yapmamız gereken tek şey Kes butonuna basmak. Ufak bir beklemenin ardından indirme linkimiz hazır.

Bundan sonrası indir butonuna basıp dosyamızı tekrar bilgisayarımıza indirmek.

Başka bir yazıda görüşmek üzere 🙂

http://www.ofarukc.com/wp-content/uploads/logo-1.gifhttp://www.ofarukc.com/wp-content/uploads/logo-1-50x50.gifFarukiTelefon-GSMiPhone,iPhone zil sesi,kesme,melodi,melodi yap,mp3,mp3 cut,mp3 kesme,Müzik,müzik kesme,online cut,online kesme,online mp3,online mp3 cut,online mp3 kesme,ses,telefon melodi,zil sesi yap
Bir çoğumuzun hiç olmasa bile ayda 1 kere kullanmaya ihtiyaç duyabileceği programlardan biridir mp3 kesme programları. Onca zahmete girip internetten program bulmaya hiç gerek yok. Online olarak size bu hizmeti sunan çok güzel ve kullanışlı bir sayfa var. İşleyişi çok kolay ve Türkçe. Önce http://cut-mp3.com/tr/ sayfasını açın. Açılan sayfada...