Merhaba;

Karşınızda olduğumuz konu belki çok lazım bir şey değil ama birilerinin illa ki işini görecek cinsten olduğu için kenarda dursun, bilgimiz olsun diye hazırlandı :) Kendisini imha etmeyecek baştan söyleyeyim :)

Örneğin telefonunuzun yedeğini aldınız ve Notları Telefonunuza atmayı unuttunuz. Samsung‘larda bulunan SNote uygulamasından aldığınız bu notlarda da önemli bir kaç bilginiz var, görmeniz lazım. Panik yok, bunun çözümünü hemen anlatıyorum :)

SNote uygulaması dosyalarını ” .snb ” uzantısıyla kaydediyor. Bizim yapmamız gereken bu .snb uzantısını ” .zip ” olarak değiştirmek. Aşağıda ki ekran görüntüsünde de gördüğünüz gibi uzantıyı değiştirmeden öncesi ve sonrası bulunmakta. Eğer ki dosya uzantısı görüntülenmiyorsa sizde Klasör Seçeneklerinden ” Bilinen dosya türleri için dosya uzantısını gizle ” seçeneğinin işaretini kaldırmanız gerekiyor.

SNot

SNote dosyasını zipli hale dönüştürdükten sonra çift tıklıyoruz. Çıkan ekranda sırasıyla SNote > Media > snb_thumbnailimage_001.jpg ‘e çift tıkladığınızda notunuzu bir fotoğraf olarak göreceksiniz.

SNote

Vesselam :)
Başka bir yazıda görüşmek üzere, hayırlı günler :)

http://www.ofarukc.com/wp-content/uploads/2016/04/unnamed.pnghttp://www.ofarukc.com/wp-content/uploads/2016/04/unnamed.pngFarukiAndroidTelefon-GSM.snb,Android,Samsung SNot Dosyalarını Bilgisayarda,Samsung SNote,Samsung SNote Dosyalarını Bilgisayarda,Snote
Merhaba; Karşınızda olduğumuz konu belki çok lazım bir şey değil ama birilerinin illa ki işini görecek cinsten olduğu için kenarda dursun, bilgimiz olsun diye hazırlandı :) Kendisini imha etmeyecek baştan söyleyeyim :) Örneğin telefonunuzun yedeğini aldınız ve Notları Telefonunuza atmayı unuttunuz. Samsung'larda bulunan SNote uygulamasından aldığınız bu notlarda da önemli bir...