Press ESC to close

Google Play’deki Uygulamaları PC’ye İndirin

Şimdi bu programın ” bize ne faydası olacak ki, zaten internetim var ne uğraşacağım böyle teferruatla ” diyecek arkadaşlar olabilir. Ama interneti olmayan arkadaşlar da var. Bu program onlara hitap ediyor. Amacını kısaca şöyle anlatayım, Google Play‘da ki uygulamaları PC’ye APK olarak indirip telefonunuza kablo veya hafıza kartı ile aktarmanıza yarayacak.

Önce telefonunuzun ID’si lazım bize bunun için *#*#8255#*#* tuşlayın telefonunuzdan. Burada aid veya Device ID kısımlarında ki kodu kopyalayın bir yere. Şimdi de asıl programımızı indirelim bilgisayarımıza. Real APK Leecher isimli programı buradan indirebilirsiniz.

Programı çift tıklayın kurmanıza gerek yok kaşınıza aşağıda ki gibi bir ekran gelecek. En üstte ki kısma yani ” email ” yazan kısma Google Play’da kullandığınız hesabı altında ki ” password ” kısmına ise şifrenizi yazın. Hemen altında ki ” Device ID ” kısmına da *#*#8255#*#* tuş kombinasyonunu yaptığınızda size verilen ID’yi yazın. ” Default Language/country ” kısmında Türkçe‘yi seçin. ” Choose default folder to save downloaded apps ” kısmını isterseniz boş bırakın isterseniz bir klasör yolu belirleyin. Buranın özelliği indirdiğiniz apk’ların kopyalanacağı yeri belirlemek. Boş bırakırsanız programın olduğu klasöre atar apkları.

Yukarda ki işlemleri yaptıktan sonra en altta save butonu var. Buna tıklayın aşağıda ki pencere gelecek ekrana. Burası bizim asıl ekranımız. sağ üst köşeye aramak istediğimiz terimi, uygulamayı, sözcüğü yazıyoruz altta da listeleniyor uygulamalar. İndirmek istediğimiz uygulamanın üstünde sağ tıklayıp ” Download This App ” seçeneğine tıklıyoruz ve indiriyoruz. Bundan sonrası telefona atmak. İsterseniz kablo yardımı ile isterseniz hafıza kartına atarak isterseniz de bluetooth ile atarsınız. Bu yazımız da buraya kadar 🙂

iyi günler, iyi çalışmalar 🙂

Comments (16)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir