Press ESC to close

Uçak Bileti mi Aradınız ?

Seyahat etmek kimisine göre bir eğlence, kimisine göre bir eziyet, kimisine göre de zevk meselesi. Ama ne var ki herkesin ortak sorunu seyahat sırasındaki rahatlık. Artık hepimizin de ortak düşüncesi en güvenilir, hızlı ve rahat yolculuk şekli Havayolu yolculuğu. Sabah kahvaltınızı evinizde yapıp öğlen yemeğinizi de memleketinizde yiyebilecek hızda seyahat kolaylığı sağlıyor Havayolu ulaşımı.

İçinde bulunduğumuz mevsimi göz önüne aldığımızda tam turizm sezonu. Sahiller sıcaktan bunalmış insanlarla dolmak üzere ve sıcaklarda seyahat için en ideal yolculuk biçimi olan Uçak yolculuğuna bilet bulmak problem olabiliyor bazen. Hele ki tüm havayolu şirketlerini tek tek gezmek bazen tatile gitmekten soğutuyor. Bunun yerine sizi bu zahmetten kurtaracak bir site tavsiye etsem ne dersiniz ?

10001233_622448681169431_1870422512_o

Mesela Antalya’ya uçak bileti alıcaksınız. Tek tek havayolu şirketlerinin sitelerini, fiyatlarını, boş yer olup olmadığını sorgulamak yerine Veni Vidi Bilet adresine giriyoruz nereden nereye gitmek istediğimizi, gününü ve kişi sayısını belirleyip Bilet Ara butonuna basmak.

Ayrıca size sadece ucuz bilet, gün bilgisi dışında daha da fazla bilgi vererek gitmek istediğiniz yerin detaylı bilgilerini de vermekte. Örneğin Antalya uçak bileti venividibilet aracılığı ile almak istediniz ve siteden aramayı başlattınız. Site size Antalya hakkında şehir bilgisi, Önemli yerler, tarihçe, Trafik bilgisi, Hava Durumu ve Havaalanında faydalanabileceğiniz otopark bilgilerini ve daha nicesini sunuyor.

Çok fazla lafı uzatmaya gerek yok aslında. Hem sizin yerinize tüm havayolu şirketlerini fiyat yönünden filtreleyecek, hem gideceğiniz yerle alakalı gereken bilgileri ve ihtiyacınız olabilecek bilgileri size sunan bir site ile karşı karşıyasınız. Uçak bileti alacaksanız bu site sizin için tam biçilmiş kaftan. Hem de kredi kartına taksit imkânları var. Veni Vidi Bilet’in web sayfası sizi bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir