facebook
Teknoloji - Bilişim

Facebook’tan Mesaj Silmenin Yolu

4 49723

Bildiğiniz üzere yeni Facebook‘ta mesaj silme konusu biraz muamma. Nereden nasıl siliniyor hâlâ bilmeyenler var. Bu muammayı gelin birlikte giderelim.

Bir çok kişi mesajlar silinmiyor biliyor. Kimi çapkınlar sevgililerine, eşlerine yakalanmamak adına 40 takla atıyor, nasıl sileriz mesajları diye :) Sırf aileler dağılmasın diye bu paylaşımı yapıyorum bilginiz olsun :)

Mesajlar bölümüne girdiğinizde bir mesajın üstüne geldiğinizde altta bulunan fotoğraftaki gibi Arşiv kısmına atıyordu.Şimdi asıl konuya gelelim. Mesajını silmek istediğiniz kişinin mesajının üstüne tıklayın. Ve mesajların olduğu pencere açıldı. Hemen sağ üst köşede altta fotoğraftaki gibi “ İşlemler ” menüsünün altında ” Mesajları Sil ” seçeneği var.Mesajları Sil’e tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi mesajların yanında kutucuklar geliyor. Silmek istediğiniz mesajın kutucuğuna tik atın. ( Hakan Abimin affına sığınaraktan onun mesajını bu konuda kullanıyorum, şarkıları kadar sıcakkanlıdır kendisi bir şey demeyeceğini düşündüğüm için mesajını kullandım :) )Yada kişinin tüm mesajlarını silmek isterseniz aşağıdaki gibi ” Tümünü Sil ” seçeneğine tıkladığınızda mesajlar pufff yok olur…Şimdiden hayr dualarınızı ALLAH Kabul etsin :) Fazla yaramazlık da yapmayın :)

Yazar hakkında / 

ofarukc

Her şeye bir yorumu olan, bazen yanlış bazen doğru tespitlerde bulunan. Teknolojiyi seven bir yazar

Benzer Gönderiler

4 Comments

 1. kemal 06 Şubat 2013 at 11:39 -  Cevapla

  tümünü sil die bir link yok

 2. Alihan 12 Haziran 2013 at 15:20 -  Cevapla

  Arkadaşlar mesajların tümünü gör deyin,ve her hangi bir arkadaşınızla konuştuğunuz diyaloğu açın üstte işlemler var ona basın ve konuşmayı sil deyin hepsini siler.Yada hepsini değil de aralarından bazılarını silmek istiyorsanız mesajları sil deyin ve seçip silin.

 3. tümer 24 Haziran 2013 at 10:36 -  Cevapla

  nasıl mesajı yolladığım zaman geri alırım

 4. murat 25 Temmuz 2013 at 11:09 -  Cevapla

  gerçekten tesekürler paylaşımınız için

cevap yazın

E-mail adresiniz görüntülenmeyecektir. * Alanları boş bırakmayınız. *

*

Sponsor

Facebook Sayfamıza da Bekleriz