Senaryo’yu yazanlar nasıl bir ilham almışlar, aynı anda nasıl ikisi coşmuş bir senaryoda anlamak mümkün değil. Bu kadar ince düşünülmez ki canım. Film eleştirmek için bana yer bırakmamış. ” Christian Bale ” kendisinin filmlerini yeni yeni izlemeye başlıyorum ve oyunculuğuna hayran olmaya başladım. En son Kara Şovalye filminde izlemiştim kendisini. Prestij filmi ondan da eski ama izlemekte geç kalmışız işte =)

Film kısaca iki tane ilüzyonist’in arasında geçiyor. Birbirinin sırlarını öğrenmek ve yeni ilüzyon hareketleri geliştirmek için çabalıyorlar sürekli. Filmde Nicola Tesla bile konuya dahil ediliyor =) Film Sizi öyle ters köşelere yatırıyor ki, aman diyorum =)

Yönetmenliğini Christopher Nolan‘ın yaptığı, Başrollerde Christian Bale, Hugh Jackman, Scarlett Johansson, Michael Caine oynuyor.

Filmin Fragmanı :İyi Seyirler 🙂

http://www.ofarukc.com/wp-content/uploads/The_Prestige_2006.jpghttp://www.ofarukc.com/wp-content/uploads/The_Prestige_2006-50x50.jpgFarukiSinemaChristian Bale,Christopher Nolan,Hugh Jackman,Michael Caine,Nicola Tesla,Prestij,prestij filmi,Scarlett Johansson
Senaryo'yu yazanlar nasıl bir ilham almışlar, aynı anda nasıl ikisi coşmuş bir senaryoda anlamak mümkün değil. Bu kadar ince düşünülmez ki canım. Film eleştirmek için bana yer bırakmamış. ' Christian Bale ' kendisinin filmlerini yeni yeni izlemeye başlıyorum ve oyunculuğuna hayran olmaya başladım. En son Kara Şovalye filminde izlemiştim...