Bugünkü yazımızın konusu belki biraz kişisel fantazi ürünü belki de işinizi kolaylaştıracak bir Akıllı Telefon uygulaması, karar sizin. Şu bir kesin ki, çalıştığı yerde sürekli elinde telefonla kötü bir görüntü yayan aşık, mesaj dostu arkadaşlar için biçilmiş kaftan. Mesajlarınızı bilgisayardan görüntüleyip cevaplandırabileceksiniz. Uygulamamızın adı MightyText. Tüm tarayıcılarda deneme imkanım olmadı ama aktif olarak kullanılan, güncel web tarayıcılarının hepsini destekliyor. Ben Google Chrome‘da denediğim için onu baz alacağım. Bilgisayarınızda yüklü değilse buradan indirebilirsiniz. Kurulu olduğunu varsayarak anlatıma devam ediyorum.


Chrome‘un uzantılar menüsüne gelip MightyText uygulamasını indiriyoruz.

Yada buradan kolaylıkla indirebilirsiniz.


Uygulamayı Chrome’a ekledikten sonra tarayıcının sağ üst köşesine uygulamanın ikonunu yerleştiriyor. Bu ikona tıkladığınızda üstteki resimde olduğu gibi pencere açılacak. ” Sign-in using your Google Account ” yazısına tıkladığınızda gireceğiniz Google hesabınızın telefonunuzda ki Google Play‘a tanımladığınız hesap ile aynı olması lazım. Yoksa telefonla iletişime geçiremezsiniz. Web tarayıcınızdan da giriş yaptıktan sonra iş telefona yükleyeceğimiz uygulamaya kalıyor.


Android telefonunuzdan Google Play Store‘u açıp MightyText uygulamasını indiriyoruz. Kurulumu da bittikten sonra çalıştırın ve ekrana gelecek olan pencerede az önce bahsettiğim telefonunuzda tanımlı olan Google Accountlar görüntülenecek. Google Play Store’a tanımladığınızı seçin ve Complete Setup butonuna dokunun ve telefonda ki işimiz de bitti. Artık yapmanız gereken tek şey bilgisayarınızda Chrome’dan MightyText uygulamasının ikonuna tıklayın ve SMS’lerinizi PC’nizden görüntülemeye ve cevaplamaya başlayın.

İyi çalışmalar, Kolay Gelsin 🙂

http://www.ofarukc.com/wp-content/uploads/mightytext_alaune.jpghttp://www.ofarukc.com/wp-content/uploads/mightytext_alaune-50x50.jpgFarukiAndroidAkıllı Telefon,Android,bilgisayardan mesaj atma,bilgisayardan sms,bilgisayardan sms gönderme,Chrome,Google,Google Chrome,Google Play,Google Play Store,MightyText,Sign-in using your Google Account,SMS'lerinizi PC'den Kontrol Eymeye Ne Dersiniz,telefondan SMS
Bugünkü yazımızın konusu belki biraz kişisel fantazi ürünü belki de işinizi kolaylaştıracak bir Akıllı Telefon uygulaması, karar sizin. Şu bir kesin ki, çalıştığı yerde sürekli elinde telefonla kötü bir görüntü yayan aşık, mesaj dostu arkadaşlar için biçilmiş kaftan. Mesajlarınızı bilgisayardan görüntüleyip cevaplandırabileceksiniz. Uygulamamızın adı MightyText. Tüm tarayıcılarda deneme imkanım...