Merhaba;

Hali hazırda Google‘a senkronize ettiğinizde rehberinizi Gmail‘e kaydeden bir sistem var. Fakat garantici olmak ya da elimde bir de excel dökümanı olarak bulunsun diyorsanız bu uygulamayı Android Marketten temin edebilirsiniz. Uygulamanın adı ” Contact To Excel ” ve uygulamayı hazırlayan ekibin adı Mobila Softech. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Tek olumsuz, eksik yönü diyebileceğimiz şey rehberi excel’e atabiliyoruz fakat excel’den rehberi geri çekemiyoruz. Bu özelliğin de yakında ekleneceği konusunda bilgi veriyorlar. Şimdi indirdiğinizi varsayarak rehberi aktarma işlemini kısaca anlatacağım size.

Uygulamayı açtığınızda 1 numaralı resimdeki gibi bir ekran gelecek. ilk seçenek olan rehberi excel’e aktarma simgesine tıklıyoruz. 2. resimde aktarmanın kaydedileceği yeri bize soruyor. Nereye kaydedeceğimizi bizden seçmemizi istiyor. Seçtikten sonra aşağıda ki resimden devam ediyoruz.

3. resimdeki gibi ekran geldiğinde ” Choose Download ” a basıp aktarmayı başlatıyoruz. En son 4. resimdeki gibi aktarmanın başladığını gösteriyor. Bundan sonrası size kalmış ister yine telefonunuzda tutarsınız dosyayı, isterseniz bilgisayarınızda yedeklersiniz.

Başka bir yazıda görüşmek üzere, İyi Günler 🙂

http://www.ofarukc.com/wp-content/uploads/5851745-1371972344985.jpghttp://www.ofarukc.com/wp-content/uploads/5851745-1371972344985-50x50.jpgFarukiAndroidakıllı cihaz,Akıllı Telefon,aktarma,Android,android contact,android rehber aktarma,bilgisayar,bilgisayara aktarma,contact,contact to,contact to excel,Google,hafıza kartı,rehber,rehber aktarma,rehber çeviri,rehberi aktarma,senkronizasyon,telefon,telefon rehberi,to excel
Merhaba; Hali hazırda Google'a senkronize ettiğinizde rehberinizi Gmail'e kaydeden bir sistem var. Fakat garantici olmak ya da elimde bir de excel dökümanı olarak bulunsun diyorsanız bu uygulamayı Android Marketten temin edebilirsiniz. Uygulamanın adı ' Contact To Excel ' ve uygulamayı hazırlayan ekibin adı Mobila Softech. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Tek olumsuz,...