Merhaba;

Daha önce bir kaç tane Youtube video indirme programı tanıtmıştım. Hepsinin kendine has güzellikleri, özellikleri vardı. En son 4K Video Downloader programını tanıtmıştım, çoğu kez işime de yaradı ama son dönemde teklemeye başlayınca farklı bir program arayışına girdim. Arayışlarım beni MediaHuman YouTube MP3 programına kadar getirdi. Benim işimi görünce sizin de işinizi göreceğini düşündüğümden tanıtmak istedim.

Programı BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz. İndirip kurduktan sonra ( kurulum aşamasında Yandex browser ve eklentilerini kurmak için izin istiyor. İsterseniz bu seçenekleri iptal edip kurabilirsiniz ) Youtube’da aşağıda da kırmızı kutu içinde gösterdiğim gibi indirmek istediğiniz Playlist ya da müziğin linkini kopyalayın.

3

Daha sonra programı açıp aşağıda ki ekran görüntüsünde 1 numara olarak işaretlediğim URL Yapıştır butonuna tıklıyoruz ve linki programa iletiyoruz. 2 numarada işaretlediğim alandan Ayarlar kısmına geçiyoruz bu ekranda ise nereye kaydedeceğimizi mp3‘lerin kalitesini seçebiliyoruz. 3 numaralı butonda ise indirme işlemini başlatıyoruz.

MediaHuman 1

2 numara ile işaretlediğim alandan Ayarlar bölümüne gidildiğini söylemiştim. İşimize yarayacak ayarları da anlatıp yazıyı bitireyim. Açılan pencerede bizi ilgilendiren kısımlar İndir ve Ses Çıkışı sekmeleri. İndir sekmesinde aynı anda kaç mp3 indirme işlemi ve maksimum indirme hızımızı ayarlayabiliyoruz. Ses Çıkışı sekmesinde inen mp3’lerin kaydedileceği yeri, kaydetme biçimi (mp3, m4a, ogg ), kalitesi gibi ayarlar karşımıza çıkıyor.

2

İyi Günler 🙂

http://www.ofarukc.com/wp-content/uploads/2015/08/mediahuman.pnghttp://www.ofarukc.com/wp-content/uploads/2015/08/mediahuman.pngFarukiGenel4K Video Downloader,download,indir,MediaHuman YouTube MP3,mp3 indir,playlist,youtube,youtube download,youtube indir,youtube mp3 çevirme,youtube playlist,youtube to mp3,youtubedan mp3 indirme,youtubedan müzik indirme,youtubedan video indirme
Merhaba; Daha önce bir kaç tane Youtube video indirme programı tanıtmıştım. Hepsinin kendine has güzellikleri, özellikleri vardı. En son 4K Video Downloader programını tanıtmıştım, çoğu kez işime de yaradı ama son dönemde teklemeye başlayınca farklı bir program arayışına girdim. Arayışlarım beni MediaHuman YouTube MP3 programına kadar getirdi. Benim işimi görünce...