Press ESC to close

Kocaman Yürekli Adam : Murat KEKİLLİ

  • Genel
  • 31 Ekim 2011
  • (0)

Şimdi bir adam düşünün Sıcak kanlı, Cana yakın, İyimser, Hiç kimseyi kırmak istemeyen, Yardım sever, kendi halinde bir insan. Hiç bir kötü niyeti olmaksızın kocaman bir gönlü olan ve bu gönlüne milyon sevgi sığdıran bir gönül insanı hayâl edin. Aslında hayâl de değil ben böyle bir insan tanıyorum; Murat KEKİLLİ. 3 aydır kendisini daha yakından tanıma fırsatım oldu. Aklımda tasvir ettiğimden, düşündüğümünde üstünde bir Sanatçı. 3 ay önce Facebook’ta kurduğumuz Fan Sayfasının buluşmasına kendisini davet ettiğimizde hiç tereddütsüz bir şekilde olur dedi ve geldi. O gün yıllardır şarkılarını şevkle söylediğimiz adam yanı başımızda. Şarkılarını beraber söylüyorduk. O gün kendisine hayranlığım daha da arttı, daha sonra sık sık görüşmeye başladık.

Bir çok insan onu yanlış anlamış, aklında yanlış tasvir etmişdi. Ama bu sayının kat ve kat üstünde insan ise kendisine büyük hayranlık duyuyordu. Dışarda herhangi bir yerde muhabbet ortamında iken insanların kendisine sevgilerini görmeliydiniz. 10 – 11 yaşlarındaki çocuklardan, 45 – 50 yaşlarında ki amcalara, teyzelere kadar bir çok insanın kendisine sevgi gösterileri görülmeye değerdi. Hele ki Kocaeli konserinde bir teyzemiz vardı, evlere şenlik.

Çevresinde ki insanların dışındakilerin bilmediği o kadar güzel yönleri var ki, yakından tanımanızı çok isterim. Çevresi demişken, bu tanışma sürecinden sonra bazı arkadaşlarını tanıma fırsatımız oldu. Kendisi gibi Sanatçı olan arkadaşı Tibet KİLİKYALI, Menajeri Uğur Kopuz, Uğur Abinin asistanı Harun İLKYAZ, Çok değerli sanatçı abimiz Serkan AKSOY, Yine sanatçı olan Serkan YILDIZ. Her biri iyi kalpli insanlar. Murat abi nasıl cana yakın ise onlarda aynı şekildeler. Uğur abi çok farklı bir insan, eğlenceli bir insan. Murat Abi ile ilk görüşmemizde çok büyük emeği olan insan. Organizatörlerin kralı 🙂 Tibet abi oturun muhabbete hiç sıkılmazsınız, dinlettiriyor kendisini. Hele ki ” Sen yine yalanlar söyle ” diye bir şarkısı var yakında albümü çıktığında dillerinize dolanacak haberiniz olsun 🙂

Bunu söylemeliyim, zira böyle güzel bir şeyi anlatmamak ayıp olur kendisine. Madem onlarca sanatçı arkasına kamera ordusunu alıp gittiler oralara, ben de Murat abimin bu güzel davranışını burada açıklarım arkadaş. Malumunuz yakın zamanda Van’da deprem oldu. Kendisi Almanya’dan gelmişti ve bu haberi alır almaz ” Ben oraya gidip birşeyler yapmalıyım, orada ki insanlar için birşeyler yapmalıyım. ” diyerek yanına Tibet abi ve Serkan abiyi alarak Van yolunu tutular. Geldiklerinde yorgundular ama söyledikleri tek kelime ” iyi ki gitmişiz ” di.

Daha çok şey yazmak istiyorum ama şimdilik bu kadar yeterli. Onun sevgisi anlatılmakla değil yaşanınca tat veriyor 🙂

Ben Kocaman yürekli bir insan tanıyorum. İyi ki tanımışım. Sen birtanesin Murat Abi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir