Press ESC to close

Yar Bana Bir Telefoooon, Medeeeeet!

Merhaba,

Günümüzde hemen hemen herkesin cebinde en az bir tane bazılarının iş vs. sebeplerden dolayı iki-üç adete kadar çıkan, teknolojinin insanoğlunun başına bela mı yoksa hediye mi ettiğini tam kestiremediğimden dolayı bu konuda pek yorumda bulunamayacağım yüzyılın icadı telefonlarla alakalı bir araştırma içine girmiştim geçenlerde. IPhone marka telefonlarda hafızası düşük model bir telefon aldıysanız size zaman zaman zor anlar yaşatıyor. Ben de bir ara bu sinir anında Android marka telefon ya da daha yüksek kapasiteli bir telefon arayışına girmiştim.

Telefon araştırması yaparken çeşitli marka telefonlar arasından tabi ki bazı markalar ön plana çıkmıştı benim için. Açıkçası bol seçenek arasından bazı marka ve modeller kendilerini ön plana çıkartıyordu. Bir çok indirim sitesi, online alışveriş sitesi, teknoloji mağazasını inceledim ama içlerinden MediaMarkt‘ın teklifleri dikkatimi çekti. Hoşuma giden modelleri de gidip ForumIstanbul’da ki mağazasından elleyerek dokunarak hissederek inceledim 🙂

Belirtmekte fayda var halihazırda yıllardır kullandığım telefon operatörünün faydasını çok gördüm ve yine bir fayda sağladı. MediaMarkt ile Vodafone’un beraber yaptıkları kampanya sayesinde taksitli olarak da sahip olabilecektim kampanyada ki telefonlardan birine.

Günümüz şartlarında bir çok alanda kullanılan akıllı telefon alırken de bazı kıstaslar olması gerekiyor. Sosyal hayat ve iş hayatın bir çok anında akıllı telefonlar özel ihtiyaçtan ziyade gerekli bir ihtiyaç oldu yaşadığımız bu zamanda. O yüzden telefon alırken bir bilene danışmak, alırken de ( malumunuz bir ton para veriliyor bu cihazlara ) sattıkları ürünün ardında durabilecek bir firmadan almanız gerekiyor. Ben hâlâ arayış içindeyim ama MediaMarkt bu konuda sanırım bayağı bir yardımcı olacak.

Başka bir yazıda görüşmek üzere 🙂

Comments (2)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir