Press ESC to close

Uluslararası Lojistik Hizmetleri’nin Adı ” Vira Forwarding “

Lojistik ilk olarak 1905 yılında Albay Chauncey B. Baker tarafından “ malzeme ve personelin taşıma, tedarik, bakım ve yenilenmesi ” şeklinde askeri bir fonksiyonu tanımlamak amacı ile kullanıldığı biliniyor. Günümüze kadar farklı firmalar, farklı hizmet anlayışları, farklı kültür anlayışlarının getirdiği hizmet kalitesi ile evrim geçirerek geldi.

Uluslararası ticaret ve lojistik farklı faaliyet alanları olmalarına rağmen aralarında çok önemli ilişkiler de vardır. Günümüzde uluslararası ticaret ancak modern lojistik faaliyetleri çerçevesinde yürütülebilmektedir. Dolayısı ile uluslararası ticaret uygulamaları alanında uzmanlaşmış kişilerin mutlaka lojistik bilgilerine de sahip olmaları gerekir. Bu nedenle, firmamız personelleri alanında uzman ve bilgili kişilerdir.

viralogo

Uluslararası Taşımacılığın Köklü Firması ” Vira Forwarding “
Uluslararası ticaretin can damarlarından biri olan Lojistik desteğin kaliteli olması kaçınılmaz bir gerçek. Bunun için de güvenilir bir firma bulmak lazım. Bazen güvenilirliğini pahalı fiyatlara satan firmalar varken, bazen de kaliteli hizmeti hem uygun fiyata hem de güvenilir şekilde sunan firmalara rastlamanız mümkün. Vira Forwading’de bu firmalardan biri.

Vira Forwading uzun yıllar sektörde iş tecrübesine sahip Fatih ve Nevil Aşkın tarafından 1996 yılında kurulmuş olup merkezi Istanbul/Kadıköy‘de olan bir firmadır. Farklı sektörlerde ( otomotiv, inşaat, makine,hammadde, hırdavat, mobilya, gıda, züccaciye ) lojistik destek veren firma müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Uluslararası lojistiğin güven veren markası Vira Forwarding kaliteli hizmetinin meyvelerini her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek ekliyor. Deniz ve Hava taşımacılığında beklenen güven, özveri ve kaliteli hizmeti sağlamış olmaktan gurur duyuyor.

Web sayfalarından firma hakkında bir çok bilgiye ulaşabilir, Deniz ve Hava konteyner ölçüleri, hacim hesaplamaları, konteynerinizin takibi, gerekli evrak ve formların örneklerinin olduğu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir